האזנות סתר מהוות מרכיב מרכזי בחקירות ובמעקבים.

כאשר מתעורר חשד כי מישהו מסתיר מידע או מסר גרסה שנראית מופרכת, כוזבת, בלתי אמינה ובעיקר – שקרית, יש צורך לבצע האזנה על מנת להביא עדות מוקלטת המהווה ראיה ניצחת לגרסה שונה מזו המוצגת.

אם מתעורר אצלכם חשד כי מישהו מאזין לכם, מומלץ לשכור שירותיו של חוקר פרטי, אשר יש לו ידע ואמצעים לאתר קיומה שלהאזנה כזאת, שאינה חוקית ומהווה, בהעדר צו של בית משפט, עבירה פלילית כמו גם עבירה על חוק הגנת הפרטיות.

חוקר מיומן יביא לכם הוכחות אם יתברר כי מישהו מאזין לשיחות שאתם מנהלים. הבדיקה מתבצעת במתחמים שונים, לרבות ברכב תוך שימוש באמצעים מגוונים וחדשניים הכוללים, בין השאר: מיקרופונים סלולאריים ואלחוטיים, מערכות סריקה שונות, מפענחים שונים ועוד. הנזק הרב העלול להיגרם לכם אם גורם זר מאזין לשיחותיכם – אם בשל חשיפה למידע פרטי ואינטימי או למידע עסקי – מצדיק ואף מחייב לשכור שירות חוקר פרטי הבקיא בתחום האזנות סתר.

חשד לקיומה של האזנת סתר עולה מרעשים וצפצופים שונים שמפיקים מכשירי הטלפון השונים. אלה עשויים להוות אינדיקציה להאזנת סתר. הציוד של חברת חקירות מקצועית ואמינה כולל ציוד מדידה, זיהוי והדמיה תרמיים, מערכות סריקה וניטור שונות הן לקווי טלפון והן לחללים, מכשירים לאיתור אביזרים המכילים מתכות, אביזרים הצורכים חשמל במתח נמוך, תוכנות לאיתור האזנות מתוך מחשבים ותקשורת IP ועוד.

היות שמדובר בנושא רגיש, אשר חשוב לשמור בו על החוק, יש חשיבות רבה ומכרעת להזמנת השירות מחברה מקצועית, המצוידת בכל האישורים וההסמכות ממשרד הפנים לביצוע פעולות חקירה ומעקב כחוק.

האמת לא תמיד ורודה, כידוע. אבל אי ידיעתה מייסרת, לכן פונים אנשים לחוקרים פרטיים כדי שיסייעו להם בגילוי האמת ובחשיפתה. גם אמת מרה עדיפה על חיים בשקר, זו התפיסה המניעה אנשים לחקור את בני/בנות זוגם כשעולה חשד אצל מי מהם כי זולתו מסתיר ממנו דברים שונים, או מנהל מערכת יחסים רומנטית מקבילה.

התרת ספקות היא דבר חשוב ומרגיע. אם חוקר מגלה שמישהו מקיים מעקב אחריכם ומבצע האזנת סתר, זה ודאי יסעיר אתכם אבל זה בעיקר יחייב אתכם להיות זהירים וחשדניים מעתה ואילך, לא להקל ראש בסימנים מחשידים ולראות גם ברמזים דקים וקטנים אינדיקציה לקיומה של האזנת סתר.

הוודאות והביטחון שמשרה ידיעת האמת, גם ואולי בעיקר אם אתם נוכחים לדעת שמאזינים לכם,  חשובה ביותר. היא מלמדת אתכם שיעור חשוב. היא מוכיחה את נחיצותה של החקירה במונחים של עלות-תועלת. הערך המוסף של ביצוע חקירה על ידי משרד מקצועי הוא בקבלת ייעוץ וטיפים רלוונטיים על ידי החוקרים בכלל להגברת הדריכות והערנות בכלל.

על מנת להיות סמוכים ובטוחים כי אתם שוכרים את שירותיה של חברה מקצועית בדקו אותה על פי הנקודות הבאות: שמירה על סודיות ודיסקרטיות מוחלטות, עמידה בלוח זמנים ועם זאת הבנה כי ייתכן שגילוי דברים מצריך עוד זמן מעבר לזמן שהוקצב, שקיפות והגינות בעבודה מול הלקוח, מחיר הגון.

לא תמיד ולא בהכרח נדרשת חקירה של בלש פרטי. היושר והיושרה של חברה מקצועית מאפשרים לכם לסמוך על דברי החוקרים, אשר יהיו הגונים מספיק להגיד לכם שחבל לכם על הכסף במקרים שבהם אין הצדקה לקיומה של חקירה.

בשורה התחתונה – אם אתם רוצים להשתכנע כי מישהו מאזין לכם או אולי להפריך חשד ולהסיר ספק, פנו אל חברת חקירות שיודעת לבצע את העבודה באופן מקצועי ולספק לכם ראיות והוכחות חותכות בתוך זמן קצר.

האזנות סתר

Related Posts