חקירות לחשיפת רכוש של בן או בת הזוג

מהן חקירות לחשיפת רכוש של בן/בת הזוג? מתי חשוב וצריך לבצע אותן?

ישנם כמה וכמה סוגים של חקירות. אחד מהסוגים הן חקירות לחשיפת רכוש של בן/בת הזוג, חקירות המכונות גם "הרמת מסך". במקרים של גירושין בעקבות בגידה, יכול אחד מבני הזוג, הגבר או האישה, לפנות אל משרד החקירות כדי לבחון את נכסיו של בן או בת הזוג, האם יש ברשותו נכסים שלא הצהיר עליהם, הכנסות ממקורות שונים או אולי חשבונות בנקים סודיים. מדובר בחקירות כלכליות, הנעשות תוך שימוש באמצעים גלויים או נסתרים ועל ידי חוקרים מיומנים ומקצועיים מאד, המתמחים בתחום.

משרד חקירות

מהן חקירות לחשיפת רכוש של בן/בת הזוג

כשמדברים על חקירות לחשיפת רכוש של בן/בת הזוג, מתכוונים לחקירות העשויות להתרחש בארץ או בכל מקום בעולם. במקרים של גירושין ישנם כאלה הבוחרים להסתיר מבן או מבת הזוג שמהם הם נפרדים את הרכוש הנוסף שברשותם, את הנכסים השונים, הכספים וגם את חשבונות הבנק. כל זאת, כדי שלא יצטרכו לחלוק עם בן או בת הזוג שלהם את הרכוש או את הכסף ובמיוחד לאור הפרידה ומחוסר רצון לזוגיות משותפת. בעזרת חקירות הרמת מסך, חקירות לחשיפת רכוש של בן/בת הזוג, ניתן לאתר נכסים שונים, לרבות בתים במקומות שונים בארץ ובעולם, כספים שצבר בן הזוג, הכנסות ממקורות שונים ועוד, וכל זאת כדי להכין תיק גירושין מאוזן ונכון, המהווה חלק מהסכם הגירושין שאותו קובעים כבר בשלבים מוקדים של ההליך.

על חשיבותן של חקירות מסוג זה

חקירות לחשיפת רכוש של בן/בת הזוג כוללות מגוון של הליכים שונים. הן כוללות מעקבים אחר בן או בת הזוג, מעקבים אחר הילדים, בחינת חשבונות בנקים, נכסים, כספים ועוד. בעזרת החקירות האלו והממצאים שאליהם מגיעים אפשר להסדיר הסכם גירושין ולשמור על זכויותיהם של כל הצדדים. החקירות מאפשרות למצוא את הקשר שבין הנכסים או הכספים שנמצאו לבין בן או בת הזוג, כפי שקורה גם כשמבצעים חקירות כלכליות, או חקירות הרמת מסך מול חברות שונות.

הוכחת הקשר הישיר מאפשרת לצד הפונה אל ביצוע החקירה לפנות אל הצד השני, אל הצד הנחקר, ולדרוש ממנו להצהיר על כך ולשתף את בן או בת הזוג ברכושו. פנייה אל חוקר פרטי לצורך ביצוע חקירות שכאלו עוזרת להתמודד עם מורכבותה של החקירה. חוקר פרטי יודע כיצד לאתר עבור דורש השירות את הנכסים שאותם מסתיר הצד השני, את מקורות ההכנסה שלו, את הכנסותיו, זכויותיו הפיננסיות וכל אשר הוא מעוניין להסתיר.

מי יכול לבצע חקירות לחשיפת רכוש של בן/בת הזוג

את החקירות מבצע משרד המתמחה בחקירות מסוגים שונים. חקירות לחשיפת רכוש של בן/בת הזוג, בין אם הן נערכות בארץ או בכל מקום בעולם (ואם יש צורך בכך – אף במספר מקומות בו זמנית) מצריכות ניסיון, ידע וגם יכולת מקצועית ברמה גבוהה. מי שרוצה לבדוק את בן או בת הזוג שלו, תוך התייחסות לרכוש שאותו הוא צבר ואותו הוא מעוניין להסתיר, פנייה אל משרד חקירות מקצועי היא הדרך הנכונה. במידה ומעולם לא נעזרתם בשירותיו של משרד חקירות, חשוב שתפנו אליו כדי לקבל הסבר ראשוני על אופי וסוג החקירה. הבנת החקירה שתבוצע והאמצעים השונים שייקחו בה חלק תעזור לכם להבין את ההליך כולו ואת כל המשתמע מכך. חשוב שתספקו לחוקרים את כל המידע שאותו אתם יודעים ואת כל הפרטים הנדרשים לחקירה.

חקירות אצל המומחים בתחום – כדי לפעול נכון ובעיקר חכם!

אנחנו, בטי.אס.איי חקירות, מעמידים לרשותכם חוקרים מקצועיים המתמחים בביצוע חקירות לחשיפת רכוש של בן/בת הזוג. לרשותנו עומד צוות מיומן ומנוסה מאד, הנעזר בפתרונות שונים כדי לבצע את החקירה בצורה הטובה ביותר, שתעזור להגיע אל התוצאות הרצויות. מעוניינים להיעזר בשירות שלנו? רוצים לקבל פרטים נוספים על סוגי החקירות שאנו מציעים? אנו מזמינים אתכם להתקשר אלינו לטלפון 050-2828050

Related Posts