יתרונות בדיקות רקע למועמדים לגיוס לעבודה על ידי משרד חקירות פרטיות

כשרוצים לגייס מועמדים לתפקידים בכירים בחברות שונות מעוניינים למצוא את המועמדים המתאימים ביותר. לא תמיד ראיון עם מנהלת משאבי אנוש ובדיקה בלינקדאין של המועמד יספיקו כדי להחליט האם הוא מתאים לתפקיד. בדיקות רקע למועמדים לגיוס לעבודה על ידי חוקרים פרטיים מספקות יתרונות חשובים במאמר הבא נסקור את יתרונות אלו.

 

חוקר פרטי

בדיקות רקע למועמדים

בעצם בכל תהליך קבלה לעבודה יש צורך בבדיקת רקע כזו או אחרת. יש מקומות עבודה שיסתפקו בשיחה או שתיים עם ממליצים וטופס קורות החיים בו צוינו ציונים גבוהים, תארים ועוד. כאשר במקומות אחרים יחליטו לבצע בדיקה מעמיקה יותר. כמובן שהנושא יכול לקבל זווית עומק שונה בהתאם לתפקיד אותו מחפשים. ככל שהתפקיד בכיר יותר ובעל משמעות כך חשוב יותר לברור את המועמדים הנכונים, שכן בכל אופן מדובר בתהליך ארוך למציאת מועמדים מתאימים.

 

יתרונותיו של משרד חקירות פרטיות בבדיקות רקע למועמדים

משרד חקירות פרטיות איכותי יכול להוות פתרון מושלם לצורך בדיקות רקע למועמדים לגיוס לעבודה ולהביא אתו יתרונות חשובים בניהם:

 

  • אימות נתונים – למשרד החקירות יש את האמצעים לאמת נתונים המופיעים בקורות החיים של המועמד. לבצע חקירה מעמיקה ולהרכיב פרופיל עדכני של המועמד ולאמת את פרופיל זה למול הנתונים שהמועמד סיפק. כך, ניתן לאתר "חורים" בקורות החיים של המועמד ולהעלות את זה בראיון עמו על מנת להבין את פשר הדברים.

 

  • אנשי מקצוע המתמחים מומחה בתחום – משרד חקירות איכותי מעסיק בלשים וחוקרים פרטיים בעלי רישיון ובעלי ניסיון רב בבדיקות רקע למועמדים לתפקידים בארגונים. צוות איכותי יכול להוביל לקבלת תוצאות מהירות ומדויקות בכל הנוגע לבדיקות רקע למועמדים לגיוס לעבודה

 

  • קשרים ומשאבים – המשאבים העומדים לרשותו של משרד חקירות הם רבים ומגוונים בין אם מדובר במשאבים טכנולוגיים מתקדמים כגון ציוד האזנה ומעקב, בדיקות פוליגרף, צוות של חוקרים מנוסים ובין אם מדובר בקשרים אנושיים עם גורמי ביטחון שונים או אם עם חוקרים אחרים ואנשי מקצוע בתחומים שונים בעולם החקירות.

 

בעיות שונות בתהליך הגיוס של מועמדים מתעוררות בעיקר מההנחה שקורות חיים, ממליצים וראיון טוב מספיקים בשביל קבלת המועמד לתפקיד. חשוב לציין שניתן לכתוב קורות חיים מדהימים, לגייס חברים שיספקו המלצות ולהיות כריזמטיים. כאשר דברים הם לא באמת כפי שהם נראים. לרוב, לא נעשה מאמץ לאמת את הנתונים ובדיוק בשביל זה שירותי משרד חקירות פרטיות יכול להיות פתרון מצוין.

בדיקות רקע למועמדים לגיוס לעבודה בניר חקירות

משרד חקירות פרטיות – טי.אס.איי חקירות מתמחה בביצוע חקירות בתחומים שונים ומתן מענה לצרכים רבים בהם קיים צורך בחקירה פרטית. בדיקות רקע למועמדים לגיוס לעבודה הוא שירות שניתן על ידי החברה ונותן מענה למקרים בהם נדרש אימות נתונים ובדיקת רקע מעמיקים לחברות המעוניינות לבדוק את הרקע של מועמד לפני קבלה לעבודה.

 

מעוניינים בשירות בדיקות רקע למועמדים לגיוס לעבודה? צרו עמנו קשר בטלפון 050-2828050 או השאירו את פרטיכם בטופס צור הקשר שבאתר ונציג מטעמינו יחזור אליכם בהקדם.

Related Posts