משרד חקירות

מעוניינים לבצע חקירות כלכליות על אדם, חברה, מוסד או ארגון? מחפשים מידע מסויים על גורמים מחו"ל? חושדים בבן/בת הזוג או בשותפים עסקיים ומעוניינים לאמת את חששותיכם? טי.אס.איי משרד חקירות – חוקר פרטי בצפון שלא משאיר שום ספקות מאחוריו ידאג לספק לכם את כל המידע הדרוש לכם בזמן תגובה מהיר ובמקצועיות שלא ראיתם כמותה. לאחר שנות ניסיון רבות בחקירות מודיעיניות רגישות, ניר שם טוב פועל כיום בראש משרד חקירות עצמאי בצפון הארץ שיספק לכם את כל המידע הדרוש לכם, תוך כדי שימוש באמצעים הטכנולוגיים המובילים ביותר, והקפדה על דיסקרטיות מלאה ככל הניתן.

חקירות כלכליותpic_1 (3)

העולם המערבי בו אנו חיים מותיר רבים מאיתנו בחובות, מבלי להחסיר חברות, ארגונים, ואפילו מדינות. במקרים בהם גוף מסויים חייב כסף לגוף אחר ואין ביכולתו לשלם את הכסף אותו הוא חייב, בית המשפט יקבע הגבלות והיתרים על חובותיו של החייב. זהו ניסיון של החוק להתפשר ולסייע לאנשים אשר אין ביכולתם לשלם את חובותיהם. ישנם גופים וארגונים שבוחרים לנצל את הרצון הזה לסיוע ומזייפים עובדות בדבר יכולתם האמיתית לשלם את חובותיהם לנושיהם. במקרים בהם חשד כזה הוא קיים וסביר, הצד הנושה יכול לבחור בהתחלת הליכי חקירה מקצועית ודיסקרטית על ידי פניה למשרד חקירות כלכליות לשם ביצוע חקירה כלכלית. חקירה כלכלית מתחילה בחיפוש מידע בסיסי ובניית רשת מידע באמצעים הנגישים לכולם כגון גוגל ופייסבוק, וממשיכה במידע פנימי, או במעקב אחר גורמי מפתח הקשורים לגוף החייב.

חקירות בין לאומיותייעוץ ראושני חינם ניתן לפנות

במידה ואתם מעוניינים במידע ספציפי על גורם כלשהו הנמצא מחוץ לארצנו היפה, אין זה אומר שהדבר בלתי אפשרי. ניתן להשיג מידע על כל אחד, בכל מקום בעולם, בשלט רחוק או מקרוב. כל תיק חקירה נבנה באופן אישי על ידי

צוות משרד חקירות, לאחר בניית תיאור מקרה ראשוני ומסירת פרטים מדויקים ככל הניתן. לאחר לימוד התיק, נכתבת תוכנית החקירה, המפרטת את השלבים השונים באיסוף המידע הנדרש. לאחר שהתכנית מאושרת ונחתמת, מתחיל תהליך החקירה, המתועד באופן מלא ולפרטי פרטים. חקירות בין לאומיות מתנהלות בקצב איטי יותר בדרך כלל מחקירות מקומיות וקרובות, בעיקר בשל המרחק, והסיבוכיות שנגרמת לעתים כתוצאה מטיפול במקרה הנמצא במדינה זרה.

חקירות אישיותמשרד חקירות

בכל מקרה בו נדרש איסוף מידע הקשור לאדם מסויים, חקירה פרטית על ידי משרד חקירות מנוסה ומאושר על ידי משרד המשפטים תהיה הפתרון המיידי. בדרך כלל חקירות אישות מתבצעות על רקע רומנטי, בין בני זוג טריים או כאלה שחלקו חיים ביחד. חקירה פרטית מוזמנת לרוב על ידי אחד מבני הזוג החושד בבן זוגו בקיום יחסים רומנטיים מחוץ לנישואים. במקרים מסויימים אישורו או הפרכתו של חשש זה יכול להוביל לגירושין, ולגרור השלכות נרחבות על ילדים משותפים, רכוש משותף ואף משמורת על הילדים.

טי.אס.איי משרד חקירות

לאחר שנים של שירות במשטרת ישראל באגף המודיעין החליט ניר שם טוב לממש את אהבת חייו ולפתוח משרד חקירות בצפון. ההסמכה של משרד המשפטים והניסיון העשיר בטיפול בשלל מקרים רגישים עבור משטרת ישראל, מבטיחים לכם שמדובר בעבודה מקצועית ודיסקרטית, בכל מאת האחוזים.

בכל שאלה או בקשה אל תהססו לפנות אלינו בכל שעה ובכל זמן שתרצו, אנו כאן בשבילכם, ונספק לכם את השקט והביטחון שבידיעה.