השירותים שלנו

חקירות פרטיות מסוגים שונים ומגוונים, בארץ ובחו"ל:
•    חקירות אישות: איסוף מידע על בני זוג.
•    איתורים: נעדרים, חייבי רכוש וכספים.חוקר פרטי בגידות
•    חקירת זירות אירוע ושחזור פשעים.
•    חשיפות פליליות ובדיקות פוליגרף, מהימנות עובדים.
•    חקירות כלכליות ומסחריות: איסוף מידע כלכלי על חברות ואנשים פרטיים.
•    מתן ייעוץ לעסקים בנושאי אבטחת מידע ואבטחה כוללת, מצלמות, אזעקות,
      בדיקת האזנות ואבטחה פיזית.
•    אספקת מודיעין עסקי בנוגע לשת"פ בין חברות.
•    חקירות בתחום הקניין הרוחני: סימנים מסחריים, פטנטים וזכויות יוצרים.
•    חשיפת גניבות חקלאיות ומתן פתרונות.
•    איתור וחשיפה של שימוש בסמים בקרב בני נוער.

חוקר פרטי בגידות

העסקת חוקר פרטי בגידות הפכה לנפוצה בימינו, לצורך מטרות שונות כמו מעקב אחרי עובד או מנהל החשוד במעילה בכספים, ריגול תעשייתי וגם לצורך אימות חשד לבגידות בין בני זוג, בעיקר בעת מאבקים משפטיים סביב גירושין או תביעות הדדיות אחרי הגירושין. את העובדה יש להפקיד בידי איש מקצוע בעל ניסיון שיוכל להפעיל את מיטב הכישורים שלו למענכם. ניסיון לסמוך על חובבנים או לבצע בעצמכם מעקב עלול להיגמר בצורה מאוד לא נעימה ולגרום לכם נזק כספי ועוגמת נפש רבה. פניה לחוקר פרטי תיעשה בהתאם להמלצות אישיות מחברים ומכרים ולאחר תיאום פגישה אישית בה יבינו שני הצדדים מה הדרישות שלהם וינסחו חוזה עבודה מסודר. לכל חוקר פרטי מחיר משלו ועליכם להגדיר תקציב מראש ולא לחרוג ממנו. בירור לגבי קיום האישורים הוא פשוט במיוחד ונעשה דרך האינטרנט. אין להעסיק חוקר פרטי ללא אישורים מתאימים ממשרד המשפטים. אצלנו בטי.אס.איי יסייעו לכם החל משלב הייעוץ החינמי ועד להשגת המטרה.

פעולות עיקריות של חוקר פרטי

תחומי הפעילות של חוקר פרטי הם רבים ומגוונים. ניתן למנות ביניהן מעקב אחרי חשד לבגידות, שחזור הודעות שנמחקו מסמארטפונים וטלפונים סלולריים, מעקב אחרי בני נוער לבקשת הוריהם, פרישת מצלמות אבטחה ועוד.

ניתן לפנות לייעוץ ראושני חינם

 

תחום אחר הוא התחום העסקי הכולל סוגיות כמו מעקב אחרי רישום נכסי נדלן, פשיטות רגל ומעקב אחרי עיקולים ונתונים שמנסים להסתיר מהלקוחות והספקים.חברות בילוש עוסקות גם בהצמדת מעקב ומצלמות לאנשים שחשים מאוימים מסיבות שונות. יש לפנות רק לחברות מורשות ולא ל"חאפרים". חברות כאלה מחזיקות באישורים הנדרשים ממשרד הפנים ויש להן את המנדט לפעול למענכם באופן חוקי.

סימנים מקדימים לבגידה

חשדות לבגידות בין בני זוג פוגעות ברמת האמון ובאיכות החיים שלהם, ויש להן השלכה שלילית מבחינה בריאותית ופיזיולוגית על חיי בני המשפחה והאווירה בבית. יחסים מתוחים בתוך המשפחה עלולים להוביל לתוצאות הרסניות כל המעורבים בעניין כולל בני המשפחה הקרובים של בני הזוג. סימנים מקדימים שמצביעים על יסוד סביר לחשד מסוג זה הם חזרה מאוחרת מהעבודה, ניתוק הטלפון הסלולרי לשעות ארוכות ועוד. דיסקרטיות יתר ומידע לקוני לגבי ההתנהלות היומיומית מגבירים את החשדות עד שהאמת מתגלה, אם בכלל.

אצלנו ב"טי.אס.איי" יידעו להעניק לכם את השירות הטוב ביותר ומיטב החוקרים שלנו ינהלו עבורכם מעקב שוטף אחרי בן הזוג. לעתים הגבר או האישה נמצאים במצוקה כלכלית או נפשית אשר הם מבקשים להעלים אותה מבן הזוג ולכן שירותי חוקר פרטי יוכלו לספק לכם תשובות לגבי שאלות שלא קיבלתם עליהן תשובה משכנעת מבני הזוג. סוגיה אחרת קשורה לחשדות לבגידות וקיום מאהב או מאהבת. החשד מתעורר כאשר בני הזוג נעדרים במשך שעות מהבית ללא הסבר משכנע או מפגינים מצב רוח מוזר. אל תוציאו מכלל אפשרות שבני הזוג שלכם כלל אינם עובדים למרות מה שמספרים לכם או להפך: עובדים במקום אחר מזה שהם טוענים.

מידע עסקי מחוקר פרטי

תחום אחר ופופולרי מאוד בעבודתם של חוקרים פרטיים הוא התחום העסקי. חברות רבות מחפשות מידע עסקי מאחר שהן חושדות שהמתחרים נוקטים צעדים פסולים ולא חוקיים במטרה להשיג יתרון לא הוגן. חוקרים פרטיים יוכלו לספק לכם מודיעין עסקי על אופן ההתנהלות הפרסום והשיווק של המתחרה והשימוש שלהם בטכנולוגיות חדשות. הן יוכלו למנוע מצב שבו "חפרפרת" בארגון שלכם מעבירה מידע למתחרים ופוגעת בבעלי החברה.  העסקת חוקר פרטי במקרה זה תמנע פרצות במערך העסקי שלכם, אשר קיומן עלול גרום לכם נזק כבד.

pic_small_2