לאנשים שונים יש אינטרס להסתיר דברים שונים בכלל ונכסים בפרט. המניע לכך הוא על פי רוב העדר רצון לשתף אחרים ברווחים שמניבים הנכס, אי הכללת הנכס בצו ירושה, בהסדר חלוקת רכוש בין בני זוג מתגרשים ועוד. לא קשה להסתיר בעלות על נכסים אבל לא קל לאתר את בעליהם. כאשר אנשים שוכרים שירותים של חוקר פרטי – איתור נכסים הוא סיבה חשובה.

על מנת למצות את הסיכוי לאתר נכסים נדרשת חקירה של אנשי מקצוע מיומנים. תנאי הכרחי לשכירת השירות הוא לוודא כי משרד החקירות רשום במשרד המשפטים ומורשה מטעמם. על מנת לאתר נכסים אנחנו – טי.אס.איי משרד חקירות – משתמשים בטכנולוגיה, באמצעים, בשיטות ובניסיון מקצועי עשיר, תוך שמירה קפדנית על דיסקרטיות, שהיא, כמובן, תנאי הכרחי להצלחתה של כל חקירה.

תפקיד חשוב של חוקר פרטי – איתור נכסים

לא פעם מתברר, כי איתור נכסים כמוהו כמשחק של חתול ועכבר או הליכה על הגבול שבין גילוי להסתר. על מנת ליצור מצג שווא של העדר כל קשר לרכוש כל שהוא, עשוי בעליו לנסות לרשום אותו על שם צד שלישי, לדוגמה, מה שמחייב העמקת החקירה והסתעפותה. כאשר נכסים שונים נמצאים בחו"ל החקירה הופכת לחובקת זרועות עולם.

חקירה לאיתור נכסים מתבצעת במסגרת הליכים משפטיים שונים, בהקשר סכסוכים עסקיים, כחלק מתהליך הוצאה לפועל, פירוקי חברות וכינוסי נכסים, הוכחה של יציבות פיננסית ו- כמובן- ניסיונות להונאות ולמעילות. יש לאנשים מה להסתיר.

על מנת לברר האם המענה לבעיה והתשובה לשאלה שמעסיקה אתכם בנושא איתור נכסים עשויים להינתן על ידי חוקר פרטי ואם לחדד – כדי לוודא כי חוקר פרטי מטעמנו הוא האיש הנכון שלשירותיו אתם זקוקים – אתם מוזמנים לפנות לקבלת ייעוץ ראשוני חינם וללא כל התחייבות שהיא.

לאנשים שונים, לרבות לבני/בנות זוג עשוי להיות אינטרס להסתיר מכם מידע על אודות נכסים שונים. איתור נכסים המתבצע על ידי משרד חקירות מקצועי ומנוסה מונע מכם עגמת נפש העלולה להיגרם מפנייה אל חאפרים ושרלטנים.

בין מגוון תחומי פעילות של חוקר פרטי – איתור נכסים הוא אחד המאתגרים שבהם ולו רק בשל הערמה שבה נוקטים בעלים של נכסים שמנסים להעלים כל ראיה לבעלותם על נכס. שילוב של שיטות, אמצעים, מקורות מידע, חושים חדים ומפותחים, כל אלה מקדמים את החוקר אל המטרה שלשמה אנשים שוכרים את שירותיו.

במבוך ההטעיות והשקרים

מאבקי גירושין וירושה עלולים להיות מכוערים. לא אחת הם קורעים משפחות וגורמים לנתקים של שנים בין בני אותה משפחה. מאבקים אלה חושפים את כוחו המשחית של הכסף ואת נכונותם של אנשים לפגוע באנשים שהיו עד זה מכבר הקרובים והיקרים להם ביותר. אלא שחוקר פרטי לא מערב רגשות. הוא מבצע את עבודתו על פי הכללים המנחים, באמצעות כל הכלים העומדים לרשותו. לא אחת הוא תועה במבוך ההטעיות והשקרים אבל נדרש ללכת רק בעקבות האמת, העובדות, המציאות.

כשהלקוחות שלנו שוכרים את שירותינו הם זוכים ונהנים משירות מקצועי של טובי החוקרים בתחומי החקירה המגוונים, בשירות אישי, דיסקרטי כמתחייב על ידנו  וכנדרש וכמצופה על ידי הלקוחות. המחויבות הבלתי מתפשרת כלפי הלקוחות מניעה אותנו להשקיע כל מאמץ אפשרי וכל משאב נדרש על מנת לספק להם הוכחה חד משמעית לקיומו של נכס בבעלות מי שהם חושדים שהוא נמצא בבעלותם או – לא.

אשר על כן אם וכאשר אתם זקוקים לחוקר פרטי לאיתור נכס כל שהוא- בשורה התחתונה אתם כבר ודאי יודעים למי כדאי ומועיל לפנות לשם כך. בהצלחה.

איתור נכסים

Related Posts